Az Egyház bemutatja a "Légy a világ világossága!" című kezdeményezés előzetesét

Az Utolsó Napok Szentjeinek Jézus Krisztus Egyháza bemutatja "Légy a világ világossága!" című 2017-es karácsonyi kezdeményezésének rövid, előzetes videóját az hivatalos egyházi oldalakon.

A #légyavilágvilágossága hashtag-gel ellátott kampány rövidfilmjei és egy különleges adventi naptár 2017. november 24-től lesznek elérhetők az érdeklődők számára a www.mormon.org/hun/karacsony oldalon, valamint a Mormon Sajtószobán és a www.jezuskrisztusegyhaza.hu oldalon.