Sajtóközlemények

Világméretű segítőegyleti áhítat

Jóbarát a jóbaráthoz: Jézus követése

Christofferson elder Óbuda polgármesterével találkozott

D. Todd Christofferson elder, Az Utolsó Napi Szentek Jézus Krisztus Egyháza Tizenkét Apostol Kvórumának a tagja március 1-jén Kiss Lászlóval, Óbuda-Békásmegyer polgármesterével találkozott, hogy bemutassa neki az egyházat, valamint megbeszélést folytassanak az egyház által a kerületben építeni tervezett templom részleteirő...

Megjelent a Magyarországi Budapest templom látványterve

Megjelent a 2019 áprilisában bejelentett Magyarországi Budapest templom látványterve. Az Úr e házának helyszíne 2023 októberében lett közzétéve. Magyarországon ez lesz az Úr első háza. A Magyarországon élő utolsó napi szentek templomi hódolat céljából jelenleg a németországi Freibergbe járnak.

Krisztus világosságának a megosztása: BYU-előadóművészek Európában

A húsvéti és a karácsonyhoz közeli vasárnapok gyűlései az úrvacsorai gyűlésre korlátozódnak

RootsTech és Családismereti nap

Emlékezz a mottója a RootsTech 2024-nek, amely egy február 29. és március 2. között Salt Lake Cityben (Amerikai Egyesült Államok, Utah) megrendezésre kerülő háromnapos, világméretű családi ünnepnek számító online konferencia.

Világméretű áhítat fiatal felnőtteknek Soares elderrel és nővérrel

Életre felkészítő leckék - Új forrásanyag kerül bevezetésre az Ifjúsági Hitoktatásban

Világméretű esemény, fiataloknak szóló beszélgetés - Jézus Krisztus tanítványa vagyok