Sajtóközlemények

Az egyház fiataljai A Fiatalság Erősségéért konferencián vettek részt

Mintegy 450 utolsó napi szent fiatal gyűlt össze a németországi Blaubeurenben A Fiatalság Erősségéért konferencia nemzetközi turnusára 2022. júliusának utolsó hetében. A hatnapos táborban 14 és 19 éves kor közötti egyháztagok és meghívott barátaik vettek részt.

A Rootstech 2023 egyszerre lesz online és helyszíni rendezvény.

A Zöld-foki köztársasági Praia templom felszentelése

Az európai utolsó napi szentek 900 tonna élelmet adományoztak Ukrajnának

A Szabadító módján tanítani közvetítés Dieter F. Uchtdorf elderrel

A Budapest Magyarország Cövek 2022. tavaszi konferenciája

Az Utolsó Napi Szentek Jézus Krisztus Egyháza Budapest Magyarország Cövekének tavaszi konferenciáját 2022. május 7–8-án tartották meg a Tihany téren álló cövekközpontban. Több mint ötszázan jöttek el a cövek budapesti épületében megrendezett eseményre, amelyen számos egyházi vezető és egyháztag mondott beszédet.

Világméretű áhítat fiatal felnőtteknek Russell M. Nelson elnökkel és Wendy W. Nelson nővérrel

Európában az egyháztagok megtanulják, hogyan segíthetnek másoknak egy válsághelyzetben

Az Utolsó Napi Szentek Jézus Krisztus Egyháza gyülekezeteiben lévő önkéntes férfiak és nők Európa-szerte tapasztalják egy egyre szélesebb körben elérhető program áldásait, mely arra tanítja őket, hogyan segítsenek érzelmi válsághelyzetben lévő egyéneknek. Az egyház Európa Területe Családsegítő Szolgáltatásainak irodáján keresztül...

A szexuális bántalmazás utáni gyógyulást támogató egyházi program