Sajtóközlemények

A Mormon könyve nyomtatott példányainak a száma meghaladta a 200 milliót

Az egyházi vezetők szövetségek megkötésére és a Jézus Krisztussal való kapcsolatuk elmélyítésére buzdították az egyháztagokat

Ausztriai énekes csatlakozik az ünnepelt Tabernacle Choirhöz

Franciaországból két énekes helyet kap a világhírű The Tabernacle Choir soraiban

A FamilySearch és a Magyar Nemzeti Levéltár tárgyalásai Salt Lake Cityben

Az idei évben február 29. és március 3. között került megrendezésre Salt Lake Cityben a világ legnagyobb családtörténeti konferenciája, a RootsTech. A rendezvényen ezúttal a FamilySearch meghívására részt vett a Magyar Nemzeti Levéltár küldöttsége is, akik több tárgyalást folytattak különböző témákban, például a magyar állami...

Az európai utolsó napi szentek az általános konferencia megtekintésére készülnek

Az Első Elnökség húsvéti üzenete

Ebben a húsvéti időszakban arra kérünk benneteket, hogy gondolkodjatok el a Szabadító engesztelő áldozatán és dicsőséges feltámadásán, amelyek mindannyiunkat megáldanak.

Jézus Krisztus Egyházához került több szent helyszín és történelmi dokumentum tulajdonjoga és felügyelete

Az egyház női szervezetének elnöke beszédet mondott az Európai Parlamentben

Az Utolsó Napi Szentek Jézus Krisztus Egyháza misszionáriusai hatására egy egész falu fogott össze