French-Flag.PNG

Az egyház részvétét nyilvánítja a nizzai, franciaországi támadások érintettjei számára.

Patrick Kearon, Az Utolsó Napok Szentjeinek Jézus Krisztus Egyháza Európai Területi elnöke, valamint az egyház tagjai Franciaországban, csatlakoznak minden jóakaratú emberhez, hogy kifejezzék a legmélyebb részvétüket a tegnap esti nizzai tragikus esemény elszenvedőinek családtagjai és barátai számára. Gyászolunk ma, amint arra a tragédiára gondolunk, ami történt és imádkozunk az érintettekért, családtagjaikért és szeretteikért.