Az Első Elnökség útmutatást nyújtott az egyház igazgatására vonatkozóan ezekben a kihívást jelentő időkben

Az Utolsó Napi Szentek Jézus Krisztus Egyházának Első Elnöksége a következő levelet küldte 2020. április 16-án az egyház vezetõinek szerte a világon. Tekintse meg a legfrissebb frissítéseket arról is, hogy a COVID-19 hogyan hat az utolsó napi szentekre az alábbi hivatkozások alatt:

Igazgatási alapelvek kihívást jelentő időkre - Első Elnökségi üzenet

Igazgatási alapelvek kihívást jelentő időkre

A COVID-19-re való reagálás - Válaszok a felmerülő kérdésekre

Alapvető szertartásokra, áldásokra és egyéb egyházi feladatokra vonatkozó utasítások