Az Európa Középső Terület Elnökségének nyilatkozata a hamburgi lövöldözésről

Hamburg-Shooting.jpegDownload Photo

Az Utolsó Napi Szentek Jézus Krisztus Egyháza Európa Középső Terület Elnöksége a következő nyilatkozatot tette közzé:

„Nehéz szívvel értesültünk a tegnap este Hamburgban történt fegyveres lövöldözésről. Az Utolsó Napi Szentek Jézus Krisztus Egyháza európai tagjainak a nevében szeretnénk kifejezni szívből jövő részvétünket az áldozatok családtagjai és barátai számára. Együtt gyászolunk azokkal, akik elvesztették szerettüket. Imádkozunk mindazokért, akik bármilyen módon érintettek ebben a szívszaggató tragédiában, s reméljük, hogy a vigasz és béke idővel felülkerekedik majd a szomorúságon és a félelmen.”

Az Utolsó Napi Szentek Jézus Krisztus Egyháza

Európa Középső Terület Elnöksége