Az Európa Terület elnökét elhívták a Hetvenek Elnökségébe

Az Utolsó Napok Szentjeinek Jézus Krisztus Egyháza Első Elnöksége május 1-én bejelentette, hogy Juan A. Uceda elder és Patrick Kearon elder augusztus 1-ei kezdettel a Hetvenek Elnökségében fog szolgálni.

E vezetők az augusztus 1-től új megbízásban szolgáló Donald L. Hallstrom elder és Richard J. Maynes elder helyébe lépnek a Hetvenek Elnökségében.

Kearon elder jelenleg az Európa Terület elnökeként szolgál, és 2010. április 3-án támogatták általános felhatalmazott hetvenesként.

Augusztus 1-től Paul V. Johnson elder, a jelenlegi első tanácsos fog az Európa Terület elnökeként szolgálni. Első tanácsosa Gary B. Sabin elder lesz, második tanácsosaként pedig Massimo De Feo elder fog szolgálni.