Kommentár

Barátság, boldogság, szolgálat - a misszionáriusok élete

Az utolsó napi szent misszionáriusokat messziről fel lehet ismerni a visszafogott, elegáns öltözékükről és a fekete névtáblájukról. Sokan így azonosítják őket. De miért is vállalkoznak arra 18–20 éves fiatal férfiak és nők, hogy 1,5-2 évet töltsenek az evangélium hirdetésével egy olyan országban, amelyet nem ők választanak? Erre és  sok más kérdésre is választ kaphatnak a Duna TV által készített rövid dokumentumfilmből. Olsen elder a felvételt követően már hazatért otthonába, az Amerikai Egyesült Államokba, míg Tuttle elder jelenleg is Budán szolgál a misszióelnök asszisztenseként.

A filmet ezen a linken tekinthetik meg.