Egyházi konferenciák a köztévén

Ismét Az Utolsó Napok Szentjeinek Jézus Krisztus Egyházának tevékenységét ismertette a Magyar Televízió. A sokszínű vallás című sorozat legfrissebb, augusztus 24-én vetített része ezúttal az egyház két nemzetközi ifjúsági konferenciájával (FSY, YSA) foglalkozott, megszólaltatva a rendezvények kapcsán több egyháztagot is. Az adás 13 percében szó esett többek között az egyháztag fiatalok normáiról, az erényes életvitelről és a személyes példamutatásról.

A műsor ide kattintva érhető el az MTVA archívumában.