Elhunyt Joseph B. Wirthlin apostol

SALT LAKE CITY 2008. december 2. Joseph B. Wirthlin, Az Utolsó Napok Szentjeinek Jézus Krisztus Egyháza legidősebb élő apostola, tegnap éjjel 91 éves korában elhunyt. Wirthlin elder a Salt Lake Cityben található otthonában nyugovóra tért, majd 23:30 perckor békésen elhunyt. Legidősebb leánya, Jane Withlin Barker volt mellette. Amióta felesége, Elisa Young Rogers Wirthlin 2006-ban meghalt, a család tagjai felváltva gondoskodtak Wirthlin elderről. Wirthlin elder egészen Hálaadás napjáig bejárt dolgozni az irodájába. A temetésről később intézkednek.