Fiatal Férfiak elnöksége

A Fiatal Férfiak Általános Elnöksége az egyház Első Elnökségének irányítása alatt szolgál, és a 12–18 éves fiatal mormon férfiak tevékenységeit felügyeli. A jelenlegi általános elnökség tagjai: Stephen W. Owen, elnök, Douglas D. Holmes, első tanácsos, és M. Joseph Brough, második tanácsos. 2015 áprilisa óta szolgálnak ebben a tisztségben.

A Fiatal Férfiak szervezete oktatással, tevékenységekkel, és összevont ároni papsági– fiatal nők tevékenységekkel segíti elő minden egyes fiatal férfi fejlődését. A Fiatal Férfiak szervezete erősíti az ároni papság munkáját az egyházközségekben, valamint támogatja a szülőket és az otthont. A Fiatal Férfiak vezetői segítenek a fiatal férfiaknak az ároni papság céljainak elérésében.