Vezetők életrajza

Jack N. Gerard elder

<p>Jack N. Gerard elder</p>
Jack N. Gerard elder2024 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Egyházi szolgálat

Jack N. Gerard eldert 2018. március 31-én támogatták Az Utolsó Napi Szentek Jézus Krisztus Egyháza általános felhatalmazott hetveneseként. Korábban, 2010 és 2016 között a Hetvenek Hatodik Kvórumában szolgált az Észak-Amerika Északkeleti Területen. Jelenleg az Európa Középső Terület Elnökségében szolgál.

Gerard elder számos egyházi elhívásban szolgált már, többek között teljes idejű misszionáriusként az Ausztrália Sidney Misszióban, püspökként, cövekelnökként, valamint – ez a kedvence – egyházközségi bölcsőde vezetőjeként.

Szakmai életpálya

Gerard elder a George Washington Egyetemre járt, ahol politológiából szerzett alapdiplomát, valamint jogi doktorátust. Számos cég elnökeként és vezérigazgatójaként dolgozott a pályafutása során. Dolgozott az Amerikai Egyesült Államok szenátusában, valamint képviselőházában, és több civil szervezet testületében is szolgált.

Magánélet

Jack Noel Gerard 1957. december 15-én született az Idaho állambeli Idaho Fallsban. 1984-ben vette feleségül Claudette Neffet. Nyolc gyermekük van.