Karácsonyi dallamok Salt Lake Cityből a
Duna Televízión

A Duna TV idén is vetíteni fogja a Mormon Tabernákulum Kórus és a Templom Téri Zenekar közös karácsonyi koncertjét. A félórás műsor sugárzásának kezdete december 24., 21 óra.

A karácsonyi közvetítés a Mormon Tabernákulum Kórus hagyományos Music & the Spoken Word (A zene és a kimondott ige) heti programsorozatának része. Ezeket a műsorokat 1929-ben sugározták először a Templom téren álló Tabernákulumból, és ahogyan a sorozat címe is sugallja, ötvöződik bennük a lelki üzenet és a zene. Idővel a rádióadások televíziós közvetítésekkel egészültek ki, és mostanáig több mint 4400 adás készült.