Kerekesszék projekt

Örömmel értesítünk Benneteket, hogy az egyházunk által kezdeményezett kerekesszék projektünk a végéhez közeledik. A Mozgássérültek Egyesületének Országos Szövetsége (MEOSZ) segítségével 250 kerekesszék és egyéb gyógyászati segédeszközök (járókeretek, botot, mankók) jut el a rászorulókhoz. Az ünnepélyes átadásra 2010. február 5-én került sor, melyen a média számos képviselője (MTI, Magyar Televízió és sok újságíró) és néhány közéleti személyiség is megjelent. A Magyar Televízió által készített összefoglaló 2010. február 14-én (vasárnap) került adásba a Sokszínű vallás c. műsorban.

A MEOSZ vidéki szervezetei adják át a többi kerekesszéket, ahol lehet, ott az adott gyülekezet közreműködésével.

Mindenkinek köszönjük az áldozatos szolgálatát, aki bármilyen formában részt vett ebben a munkában!