Koncertsorozat

2011. március 16.-án, Szombathelyen a Művészeti Szakközépiskola Körtermében egy különleges zenei koncert lesz. Az iskola meghívására két amerikai fiatal tehetség lép fel zongorával és énekel. A koncerten Liszt Ferenc b-moll szonátájától A. L. Eebber - Az operaház fantomja című nagysikerű musicaljének betétdaláig több ismert dallam is felcsendül majd. A KONCERTRE A BELÉPÉS INGYENES!
Fellépők: Jackie Bodily versenyzongorista és Kimberly Roderick előadóművész Időpontok és helyszínek: SZOLNOK: 2011. Március 4., péntek 18:00 óra - Baross Gábor út 43., 5000 Szolnok, Magyarország
TATABÁNYA: 2011. március 7., hétfő 18:00 óra - Erkel Ferenc Zeneiskola - Fő tér 34 Tatabánya, Magyarország
KAPOSVÁR: 2011. március 10., Csütörtök - Toldi gimnázium - Szondi utca 3, Kaposvár, Magyarország
PÉCS: 2011. március 11., péntek, 19:00 óra - Pécsi Kulturális Központ, Dominikus Ház, Színház tér
SZOMBATHELY: 2011. március 16., szerda 18:00 óra - Művészeti Szakközépiskola Körterme, Szombathely, Paragvári u. 77. Szeged: 2011. április 15., péntek 18:00 óra - Korzó Zeneház, Szeged, Széchenyi tér 9. (a Szegedi Szinfonikus Zenekar székháza, bejárat a Feketesas utca felől) A koncert programja: J. Strauss: Laughing song (A denevér) J. Tesori: The girl in 14G J. Straus: Voices of spring waltz G. Puccini: Mi chiamano Mimi (Bohém élet) Liszt F.: b-moll szonáta Guettel: Light in the piazza Kermis: Lullaby L. Webber: Wishing you were (Az operaház fantomja) K. Bestor: My soul hungered J. Howland: Astonishing A KONCERTRE A BELÉPÉS INGYENES!