Nelson elnök áprilisban bejárja Európát, Afrikát és Ázsiát

Áprilisban Russell M. Nelson elnök és felesége, Wendy, valamint Jeffrey R. Holland elder és felesége, Pat, két héten keresztül Európa, Afrika és Ázsia számos országába ellátogat. Április 10-én indulnak útnak, egyháztagokkal és misszionáriusokkal fognak találkozni, valamint ezeken a területeken található egyházi helyszíneket látogatnak meg. Útjuk április 23-án ér véget.

A MormonNewsroom.org teljes körű beszámolót, rövidfilmeket és fényképeket tesz majd közzé ezekről a fontos eseményekről.