Pap

Felelősségteljes hivatal az ároni papságban, amelyet általában 16 és 18 év közötti fiatal férfiak, vagy az egyház újonnan megtért felnőtt férfitagjai viselnek. A papok mondják az imát az úrvacsora megáldásánál, amelyet a vasárnapi istentiszteleten osztanak szét az egyház tagjainak A helyi papsági vezetők engedélyével a papok keresztelést is végezhetnek.

A helyi gyülekezetekben a papok kvórumoknak nevezett kis csoportokba szerveződnek. A kvórum tagjai segítenek egymásnak vezetői készségek kifejlesztésében, és szolgálják egymást, miközben Jézus Krisztust igyekeznek követni.