Uchtdorf elder meglátogatja a német kancellárt Berlinben

2018. július 6-án Dieter F. Uchtdorf elder Az Utolsó Napok Szentjeinek Jézus Krisztus Egyházának Tizenkét Apostol Kvórumából, találkozott Angela Merkel német kancellárral Németországban.

Ez volt az első alkalom, hogy egy német kancellár hivatalosan találkozott az egyház egy rangidős vezetőjével.

Uchtdorf elder Orrin Hatch utah-i utolsó napi szent szenátortól kapott meghívást, hogy csatlakozzon a találkozóhoz Berlinben a Szövetségi Kancellári Hivatalban. Uchtdorf elder a meghívást megtiszteltetéssel és örömmel fogadta.