Élő húsvéti közvetítés: Händel Messiása a Mormon Tabernákulum Kórus előadásában

Élőben kerül közvetítésre Georg Friedrich Händel Messiás című oratóriuma a világhírű Mormon Tabernákulum Kórus előadásában

A nagy érdeklődésre tekintettel, élőben kerül közvetítésre Georg Friedrich Händel Messiás című oratóriuma a világhírű Mormon Tabernákulum Kórus előadásában. A közvetítés a kórus honlapján lesz látható, magyar idő szerint április 19-én, szombaton, hajnali fél négykor.

A koncertről készült felvétel – az előadást követően – a YouTube-on is megtekinthető lesz, szombat reggel 6:00 órától kedd reggel 8:00 óráig.

A videó a motab.org/messiah címen is látható lesz. Ez egyúttal az élő közvetítés internetes elérhetősége is.