Sajtóközlemény

3. Cövek Sportnap

Kedves Testvérek! Szeretettel meghívunk Benneteket a 3. cövek sportnapra! Hely: 1143 Budapest, Tihany tér 1. - Cövekközpont Időpont: 2011. július 09. szombat, délelőtt 10:00-16:00 óra Esőnap: július 16. szombat (ha esik, 8.-án, pénteken értesítjük a gyülekezeti elnököket / püspököket) Jelentkezési határidő: július 7. este Nyerges Tibornál az alábbi telefonszámon vagy email címen - nyergest@unsz.org - 06 30 561 9236 Regisztráció a csapatokba: 9:45-ig a helyszínen Mit hozzatok: (étel lesz) · társasjátékot · mesefilmeket · 1-1 tortát, süteményt (aminek lesz szépségversenye az elfogyasztásuk előtt) · pokrócokat, plédeket a piknikezéshez Program: · focibajnokság · ping-pong bajnokság · mesefilmek a kisgyermekeknek · társasjátékok · mormon üzenetek megtekintése

STÍLUSKALAUZ-MEGJEGYZÉS:Amikor Az Utolsó Napi Szentek Jézus Krisztus Egyházáról ír, kérjük, használja az egyház teljes nevét, amikor először utalást tesz rá. További információért az egyház nevének használatáról tekintse meg az online Stíluskalauzt.