DÁNIA CSALÁDI-DÍJÁT 2011-BEN LOLA JENSEN KAPTA

Lola Jensent azért tüntették ki a Családi-díjjal, mert szorgalmasan azon fáradozik, hogy előmozdítsa és támogassa a család szerepét a dán társadalomban. Lola Jensen 26 éve dolgozik családügyi tanácsadóként. Négy könyvet írt és 8 DVD-t adott ki. Lola Jensen rendszeresen szerepel a TV DR1 és a TV3 műsoraiban. Az elmúlt két és fél évben a TV2 Go’morgen Denmark [Jó reggelt Dánia] című műsorában gyermekes családoknak ad naponta tanácsokat. Jensen asszonyt rendkívül megérintette, és nagyon örült a díjnak, amely egy családot ábrázoló szobrocska. „Ezzel megkaptam a következő öt évre szükséges energiát” -- nyilatkozta. Jézus Krisztus Egyháza szilárdan támogatja az olyan erős házasságokat és családokat, amelyekben a szülők és gyermekek egymás iránti szeretete, bizalma, valamint egymás táplálása és a másik ember fejlődésének elősegítése közös elkötelezettségből és elfogadásból származik. A Családi Értékek-díjat azoknak a vezetőknek adják, akik nagy részben hozzájárulnak a hagyományos családi értékek megóvásához. Általában olyan nem utolsó napi szent közösségek vezetőit díjazzák, akik megvédik a családi értékeket, és igyekeznek előbbre juttatni azokat a normákat, amelyek összhangban állnak az egyház családokkal kapcsolatos álláspontjával.