Az egyház szeretetszolgálata tanszerekkel segíti az iskolakezdést

Az Utolsó Napi Szentek Jézus Krisztus Egyháza fontosnak tartja a nehéz sorsú családok támogatását. Idén az iskolakezdésben próbálunk segíteni a rászoruló gyerekeknek. A Re-Formáló Egyesület egyházunk alapítványa, az Utolsó Napi Szent Szeretetszolgálat segítségével minőségi tanszerekkel támogat olyan gyermekeket, akik a szűkös anyagi lehetőségek miatt nem jutnak hozzá a megfelelő felszereléshez.

Az egyesület célkitűzése, hogy támogassa az önhibájukon kívül nehéz helyzetben lévő családokat. Elsősorban élelmet próbálnak biztosítani, de más módon is igyekeznek segíteni a rászorulókon. Idén a tanévkezdés nehézségein szerettek volna segíteni. Így mindannyiunk örömére sok nehéz sorsú gyermek kaphat idén minőségi tanszert a tanuláshoz.