Hivatalos nyilatkozat

Bejelentés a földrengések sújtotta törökországi és szíriai közösségek támogatásáról

A Törökországot és Szíriát ért pusztító földrengések okán Az Utolsó Napi Szentek Jézus Krisztus Egyháza Európa Középső Terület Elnöksége a mai napon a következő bejelentést tette:

Mélységesen elszomorít bennünket, hogy számos ember vesztette életét a Törökországot és Szíriát sújtó földrengésekben. Szeretetünket és támogatásunkat fejezzük ki ezen országok népe iránt, miközben ezzel a borzalmas tragédiával küzdenek.

Együtt imádkozunk értük utolsó napi szentekkel Európa-szerte, miközben kezdenek magukhoz térni ebből a katasztrófából. Az egyház jelenleg is egyeztet világméretű és helyi segélyszervezetekkel, hogy felajánlja segítségét.

Az Utolsó Napi Szentek Jézus Krisztus Egyháza

Európa Középső Terület Elnöksége