Cövek Segítőegyleti Jóléti nap 2010. szeptember 11-én a Tihany téren

Szeretettel meghívunk minden kedves egyháztagot és barátaikat a Cövek Segítőegyleti Jóléti napra. Időpont: 2010. szeptember 11. szombat 9-15h Helyszín: Tihany téri gyülekezeti ház (Budapest, XIV. Tihany tér 1.) A programokból: -a gyerekeknek elemis foglalkozások -a gyerekek szüleinek és időseknek csomagok összeállítása árvízkárosult családoknak -mindenki másnak Mormon Segítő Kezek szolgálati program a XIV. kerület területén Öltözet: munkára lakalmas kényelmes viselet Étellel a szervezők is készülnek, de útravalót mindenki hozzon magával! Szeretettel várunk minden kicsi és nagyobb segítő kezet!