Üzenetkártyák

Az új „Üzenetkártyák” még idén nyáron megérkeznek minden egyházközségbe és gyülekezetbe. Ezek a kártyák, melyeket Az Utolsó Napok Szentjeinek Jézus Krisztus Egyháza készített, egyszerű és kényelmes módot kínálnak ahhoz, hogy az egyháztagok megosszák az evangéliumot. Dallin H. Oaks elder azt mondta, hogy „elég kicsik ahhoz, hogy egy ingzsebben vagy tárcában elférjenek, így a barátainknak vagy bárkinek, akivel találkozunk, egyszerűen felajánlhatunk egy ingyenes egyházi kiadványt, például egy videofilmet vagy a Mormon könyve egy példányát, megadva hozzá egy telefonszámot, melyet felhívhatnak, ha szeretnének kapni egy ilyen ajándékot. A kártyák arra is felhívják barátaink figyelmét, hogy látogassanak el az egyház honlapjára.” Az új kártyáknak, melyeket az Európa Területen használnak majd, megvan mindezen tulajdonsága: felkínálnak egy egyházi kiadványt, biztosítanak egy telefonszámot, melyet az illető felhívhat, és tartalmazzák az adott ország egyházi honlapjának elérhetőségét. Az országonkénti honlapok áttervezés alatt állnak, hogy a kártyákat az egyes nyelveken még figyelemfelkeltőbbé és lelkibbé tegyék. Könnyebbé fog válni a látogatók számára az oldalon való eligazodás is, , és a közösségi hálózatokon keresztül majd másokkal is megoszthatják azt, ami elnyerte a tetszésüket. Ezzel egyidőben az Európa Terület összes fiatal felnőttek központjában egy új elvre épülő kártya került kibocsátásra. Az emberi lélek egy-egy örök kérdését felvetve igyekeznek megtéríteni, és meghívni az embereket, hogy látogassák meg az országos honlapot, ahol megtalálják a válaszokat ezekre a kérdésekre, és ahol helyi egyháztagokkal készített videofelvételeket tekinthetnek meg, akik elmondják a bizonyságukat. „Ezek a kártyák tényleg működnek, tapasztaltam, hogy segítik és bátorítják az egyháztagokat az evangélium megosztásában. egyháztagot és a fiatalokat is arra buzdítjuk, hogy mindig használják ezeket a kártyákat” – mondta Teixeira elder, a Területi Elnökség tagja.