Az Európa Terület elnökének nyilatkozata a párizsi támadásokról

Szombat reggel Patrick Kearon elder, Az Utolsó Napok Szentjeinek Jézus Krisztus Egyháza Európa Terület elnöke az alábbi nyilatkozatot tette közzé:

„A szomorúság és fájdalom ezen óráin, Az Utolsó Napok Szentjeinek Jézus Krisztus Egyháza tagjaiként szerte Európában, minden jóérzésű és jóakaratú emberrel egységben fejezzük ki legmélyebb együttérzésünket a múlt éjszakai szörnyű párizsi támadások áldozatainak családtagjai és barátai felé. Gondolatainkba és imáinkba foglaljuk a megsebzett szíveket, valamint az aggodalom és kétségbeesés által eltöltött elméket.”