Evangéliumi művészeti könyv

Mostantól elérhető áron, spirálkötésű könyv formájában 137 színes kép áll az utolsó napok szentjei rendelkezésére, melyet az evangélium tanulmányozása és tanulása közben használhatnak. Az új Evangéliumi művészeti könyv-et az egyházi tantermekben, illetve otthoni használatra tervezték.
Tekintse meg a könyv ajánlóját Windows Media vagy QuickTime videolejátszó segítségével; töltsön le képeket az evangéliumi művészeti gyűjteményből, illetve adja le rendelését az interneten keresztül.