Felekezetközi karácsonyi koncert internetes közvetítése december 19-én

Online mutatjuk be A karácsony tanúi című, Rómában és Koppenhágában rögzített műsort

Az Utolsó Napi Szentek Jézus Krisztus Egyháza által szervezett zenés ünnepélyen megemlékezünk a Szabadító, Jézus Krisztus születéséről. A Rómában és Koppenhágában felvett esemény december 19-én, 18:00 órától kerül közvetítésre több digitális csatornán keresztül.

christmas-concert-final-07Download Photo

A koncerten közismert karácsonyi énekeket és különleges zeneszámokat hallhatunk Jenny Oaks Baker, neves hegedűművész, valamint Alex Sharpe szopránénekesnő előadásában. A betlehemi történetet Tomas Ambt Kofod dán színész meséli el.

A karácsony tanúi című műsor 24 nyelven lesz elérhető és az interneten megtekinthető ezen a linken: jojjkrisztushoz.org, Facebook playlist és You Tube. A közvetítés 2022. január 13-ig lesz elérhető, és addig igény szerint megtekinthető.