Közös összefogásból épült játszótér egy átmeneti krízisközpontban

A Magyar Vöröskereszt és Az Utolsó Napi Szentek Jézus Krisztus Egyháza összefogásából, másfél millió forintos adomány segítségével épült játszótér egy nyíregyházi krízisközpont udvarára. A kezdeményezéshez hozzájárult a Borsi Fajáték Kft. is, akik a kivitelezést ingyenesen biztosították. A csúszdaházból, hintákból és mászófalból álló játékparkot 2021. május 27-én adták át.

© 2021 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.

Az átmeneti otthonban olyan édesanyák élnek gyermekükkel, akik családon belüli bántalmazás miatt menekülni kényszerültek. A játszótér hosszú időn át, sok szülőnek és gyermeknek nyújt majd szórakozási, mozgási és kikapcsolódási lehetőséget.