Négy területi áhítat európai fiataloknak apostolok részvételével 2022-ben

Az Utolsó Napi Szentek Jézus Krisztus Egyháza 2022. január 9-én, vasárnap több, apostol által vezetett területi áhítatot közvetít a 18 és 30 év közötti utolsó napi szentek számára.

SandIDevotional01Download Photo

A Tizenkét Apostol Kvóruma tagjait felvonultató áhítatok különböző nyelveken megtekinthetőek a YouTube-on vagy az egyházi élő közvetítések oldalon. A közvetítések időpontjaiért, a YouTube-hivatkozásokért, a beszélőkért és az egyes közvetítések egyéb részleteiért lásd az alábbi hivatkozásokat.

Quentin L. Cook elder
Európa, Európa Keleti, Afrika és Közel-Keleti területek
angol, német, olasz, ukrán, svéd, holland, magyar, norvég, finn, dán, horvát, orosz, román, szlovén, cseh, albán és lengyel

D. Todd Christofferson elder