Világméretű áhítat fiatal felnőtteknek Oaks elnökkel és nővérrel

Meghívjuk a 18 és 30 év közötti házas és egyedülálló fiatal felnőtteket, hogy 2023. május 21-én tekintsék meg Az Utolsó Napi Szentek Jézus Krisztus Egyháza áhítatát, melyen az Első Elnökségből Dallin H. Oaks elnök, valamint felesége, Kristen Oaks nővér szólnak hozzánk.

Oaks2023 01Download Photo

Már most tervezzétek el, hogy meghívjátok barátaitokat, és velük együtt hallgatjátok meg Oaks elnök és nővér kimondottan nektek szóló sugalmazott üzenetét.

Útmutató a megtekintéshez

Az esemény a JezusKrisztusEgyhaza.org weboldalon kerül közvetítésre. A közvetítés az Evangéliumi könyvtárban (online és az alkalmazásban) május 25-től számos nyelven megtekinthető lesz.