Az Első Elnökség karácsonyi üzenete – 2018

A Szabadítónk, Jézus Krisztus négy, mindent felülmúló ajándékot kínál számunkra – képességet arra, hogy szeressünk másokat; képességet a megbocsátásra; a bűnbánat áldását; valamint az örök élet ígéretét. Ez a négy egyedi ajándék mind több örömet nyújt majd számunkra, amint elfogadjuk őket. Az tette őket lehetségessé, hogy Jehova leereszkedett, hogy a kisded Jézusként a földre jöjjön.   Halhatatlan Atyától és halandó anyától született. Betlehemben született, a lehető legszerényebb körülmények közepette. Az Ő szent születését látta előre minden próféta Ádám napjaitól fogva. Jézus Krisztus Isten mindent felülmúló ajándéka – az Atya ajándéka minden gyermeke számára. [1]  Ezt a születést ünnepeljük nagy örömmel minden karácsonykor.

[1]  Lásd János 3:16.