Az Európa Terület elnöksége együttérzését fejezi ki a londoni támadás érintettjei felé

Patrick Kearon elder, az Európa Terület elnöke a következőket mondta a 2017. június 19-én Londonban történt támadással kapcsolatban.

"Mélyen megrázott minket a Finsbury Park Mecsetnél történt támadás híre. Imáinkba foglaljuk ennek a szörnyű eseménynek az áldozatait és együtt gyászolunk az érintettekkel. A vallási egység jegyében együtt dolgozunk jóakaró emberekkel Anglia egyházi és világi közösségeiből. Kívánjuk, hogy Isten gyógyítsa be az érintettek sebeit."