Cövekkonferencia-HEADER-2015-11_5.jpg

Budapest Magyarország Cövek novemberi konferencia

A Budapest Magyarország Cövek novemberi konferenciájának időpontja november 22-e, vasárnap 10.00-12.00 között. Egyetlen gyűlésre várunk minden egyháztagot és érdeklődőt a Tihany téri kápolnában.

A gyűlésen részt vesz Timothy J. Dyches elder, az europai területi elnökség első tanácsosa, és Axel H. Leimer elder, területi hetvenes.

A konferenciát nem közvetítjük, így mindenkit hívunk, hogy személyesen vegyen részt rajta. A szombaton szokásos 2 másik gyűlés elmarad.

A november 15-i vasárnap tehát szokásos 3. heti vasárnap lesz, főtanácstagok és a cövekelnökség látogatásával.